tl inspirace

Ve volném čase každý rád relaxuje a sbírá síly a inspiraci pro další pracovní, a vůbec životní výkony. Jedním
z osvědčených způsobů relaxace a inspirace je pro mne cestování. Poznávání krás naší vlasti, jakož i krás cizích krajů, lidí a kultur v nich. Koneckonců, všechny grafické a výtvarné nápady jsou jen napodobením toho, co vytvořila příroda. Příroda ve své rozmanitosti je nejskvělejším a nepřekonatelným designérem, po věky nevyčerpatelným zdrojem inspirace a životní síly. I člověk sem tam vytvoří něco, co stojí za zanamenání, ať už proto, že je to krásné, nebo proto, že je to šílené.

Vydat se na cestu a vidět jiná místa, než na jaká jsme zvyklí, poslouchat jiné zvuky, cítit jiné vůně, být nuceni dělat jiné věci než obvykle a přijít tak na jiné myšlenky, je osvěžující. Skrze svět a lidi kolem nás poznáváme sami sebe.
Když už jste si našli chvilku volna, udělejte si pohodlí a prohlédněte si několik fotografií zajímavých míst, které jsem pořídil na svých cestách po Česku i po Evropě. Pokud vás tyto snímky, potěší, inspirují, zaujmou, vyvolají nějakou vzpomínku nebo touhu některá místa navštívit, nebo se na něco zeptat, můžete mi o tom napsat.

Stačí jen zvolit, kam se chcete podívat: